Zaawansowane prace na ul. Cienistej

Jutro rano (17 lipca) ul. Cienista zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego. Zapewniony będzie dojazd mieszkańców do posesji. Wprowadzenie ograniczeń w przejeździe jest niezbędne do przeprowadzenia ostatniego już etapu remontu tej drogi. Ciężki sprzęt od świtu rozpocznie frezowanie starej, zniszczonej nawierzchni, następnie wylana zostanie nowa.

Z kolei ul. Skwerowa nieopodal Centrum Kongresowe ICE Kraków została już naprawiona. Dziś w nocy minął czas odparowania asfaltu po świeżo wyłożonej nakładce. Teraz na jezdnię wkroczą inspektorzy z działu utrzymania oznakowania, by rozpocząć prace związane z odnowieniem poziomych znaków na jezdni.

Zaawansowane prace prowadzone są też na ul. E. Rydza-Śmigłego. Drogowcy są już w połowie I etapu prac. Jeszcze około 2 tygodni potrwają prace brukarskie na odcinku od ul. Struga do Ludźmierskiej, później rozpocznie się asfaltowanie. Ten sam zakres prac będzie realizowany na odcinku pomiędzy ul. Ludźmierską, a al. Róż. Takie etapowanie prac pozwoli na jak najdłuższe utrzymanie ruchu samochodowego na długim, bo kilometrowym odcinku przebudowywanej ul. Rydza -Śmigłego. Prace na całej jezdni zakończą się wraz z końcem wakacji.

 

DRUKUJ
POBIERZ