Większy zakres prac na sieci gazowej

Trwa przebudowa ul. Kościuszki i Zwierzynieckiej. Wkrótce na teren inwestycji wkroczą ekipy gazowni. Ich roboty nie były planowane w takiej skali, jak ostatecznie będą realizowanie, ale wspólnie z wykonawcą umożliwiliśmy ich wykonanie.

Inwestycja na ul. Kościuszki i Zwierzynieckiej nie przewidywała przebudowy całej sieci gazowej. Właściciel sieci gazowej podczas przekazania placu budowy, zgłosił prośbę o umożliwienie im robót na całej sieci.

Aby umożliwić roboty ekipom gazowym, wykonawca robót na Kościuszki i Zwierzynieckiej ograniczył obecnie realizowane prace rozbiórkowe. Jednocześnie pozostawiony bez robót rozbiórkowych obszar zapewnia mieszkańcom lepsze przemieszczanie się po oraz w rejonie terenu budowy.

Nawet w trakcie prac związanych z przebudową sieci gazowej (które powinny rozpocząć się w przyszłym tygodniu), wykonawca będzie starał się na bieżąco postępować z zaplanowaną rozbiórką i usuwaniem elementów infrastruktury przeznaczonej do wymiany. Prace będą skoordynowane i prowadzone tak, by dostęp do posesji był możliwie najwygodniejszy.

 

DRUKUJ
POBIERZ