Spotkania oraz dyżury telefoniczne w ramach konsultacji pl. Nowego

Trwają konsultacje społeczne zadania pn. Opracowanie wielowariantowej koncepcji zagospodarowania placu Nowego w Krakowie w zakresie przebudowy chodników, nawierzchni placu, infrastruktury technicznej, elementów małej architektury w ramach zadania Program Budowy Chodników. W przyszłym tygodniu planowane są dwa spotkania w formie online oraz telefoniczne dyżury eksperckie.

Zdjęcie Spotkania oraz dyżury telefoniczne w ramach konsultacji pl. Nowego

W dniach 10 i 11 maja (poniedziałek i wtorek) odbędą się dwa moderowane spotkania w trybie online. W pierwszym dniu,10 maja (17:30-19:00) zaprezentowane zostaną warianty zagospodarowania placu Nowego przygotowane przez biuro architektoniczne Dakuzo. Z kolei w drugim, 11 maja (17:30-19:00) planowana jest dyskusja uszczegóławiająca warianty, projektant będzie starał się odpowiedzieć na pytania odnośnie zaprezentowanych rozwiązań. Transmisja obu spotkań zostanie udostępniona na profilu Fb Razem w ruchuTUTAJWezmą w nich udział przedstawiciele: Zarządu Dróg Miasta Krakowa – zamawiający koncepcję, firmy architektonicznej Dakuzo – wykonawca koncepcji, Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie – jednostka zajmująca się projektem Klimatyczny kwartał oraz radni Dzielnicy I – Stare Miasto.

Dodatkowo w dniach 11-14 maja (wtorek-piątek) udostępniony zostanie formularz za pośrednictwem którego będzie można zadać pytania do zaprezentowanej koncepcji – będzie on dostępny na stronie www.razemwdialogu. Formularz – TUTAJ.

W dniach 12 i 13 maja (środa i czwartek) odbędą się telefoniczne dyżury eksperckie. 12 maja w godzinach 10:00-12:00, z kolei 13 maja w godzinach 15:00-17:00 pod dedykowanym numerem telefonu – 12 616 7255 – będzie można uzyskać informacje lub zadać pytania dotyczące propozycji wariantów zagospodarowania placu Nowego. Numer telefonu będzie czynny tylko w tych godzinach.

W dniach 11, 12 i 13 maja (wtorek, środa, czwartek) na placu Nowym pojawi się mobilny Punkt Informacyjny – będzie można zapoznać się z koncepcją zagospodarowania placu Nowego oraz zadać pytania. Bieżące informacje dotyczące zadania znajdują się na stronach inwestycje.krakow.pl oraz razemwdialogu.pl.

 

DRUKUJ
POBIERZ