Rozbudowa Stelmachów i Piaskowej – trwa projektowanie

Miasto planuje rozbudowę ulic Piaskowej (na odcinku od ul. Chełmońskiego do ul. Stelmachów), Stelmachów (na odcinku od ul. Piaskowej do ul. Jordanowskiej) oraz Jordanowskiej (na odcinku od ul. Stelmachów do ul. Łokietka). Z zakresem inwestycji można zapoznać się na stronie www.inwestycje.krakow.pl – Rozbudowa ul. Stelmachów i ul. Piaskowej. Jest tam również możliwość zgłoszenia uwag.

Rozbudowa ul. Stelmachów, Piaskowej, Jordanowskiej będzie obejmowała m.in. wykonanie jezdni wraz z obustronnymi chodnikami, budowę odwodnienia, oświetlenia, wykonanie zjazdów oraz miejsc postojowych.

Obecnie inwestycja jest na etapie projektowania. Z końcem roku projektant zamierza złożyć wniosek o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Realizacja prac w terenie będzie możliwa uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i wyłonieniu wykonawcy (rozpoczęcie prac planowane w 2021 r.). Z zakresem dla tej inwestycji można zapoznać się na stronie www.inwestycje.krakow.pl – Rozbudowa ul. Stelmachów i ul. Piaskowej. Jest tam również możliwość zgłoszenia uwag.

DRUKUJ
POBIERZ