Podsumowanie IV edycji

W ubiegłym roku realizowaliśmy IV edycję  programu Nowa Huta dziś! którego celem była poprawa infrastruktury technicznej w Nowej Hucie. Za kwotę 2 mln zł zrealizowaliśmy 17 zadań.

Programem objętych było pięć nowohuckich dzielnic: Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie oraz Nowa Huta.

W dzielnicy XIV Czyżyny w ramach środków wyremontowaliśmy chodniki na ul. Śliwkowej, al. Pokoju, os. II Pułku (przy bloku nr 2), ul. Ciepłowniczej. Wyrównaliśmy uskok na skrzyżowaniu ul. Stella-Sawickiego i Pisarka.

Prace kosztowały ok. 364 tys. zł.

W dzielnicy XV Mistrzejowice wymieniliśmy oświetlenie na odcinku od pętli tramwajowej “Mistrzejowice” do ul. Wiślickiej (47 opraw). Wyremontowaliśmy ul. Na Zboczu oraz ul. Parnickiego.

Prace kosztowały ok. 419 tys. zł.

W dzielnicy XVI Bieńczyce wyremontowaliśmy ul. Urbanowicza wraz z parkingiem oraz parking na os. Jagiellońskim 21.

Prace kosztowały ok. 351 tys. zł.

W dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie wyremontowaliśmy chodniki przy ul. Jagiełły oraz Glinik. Nową nawierzchnię zyskała ul. Grzegorza z Sanoka.

Prace kosztowały ok. 312 tys. zł.

W dzielnicy XVIII Nowa Huta wyremontowaliśmy jezdnię na os. Zielonym (przy nr 23, 24, 25, 26) oraz chodnik (przy nr 23 i 24), parking na os. Teatralnym. Nową nawierzchnię zyskały ul. Powiatowa i Żaglowa.

Prace kosztowały ok. 481 tys. zł.

DRUKUJ
POBIERZ