Spotykamy się z dzielnicami

W piątek, 10 marca zainaugurowaliśmy cykl spotkań z radnymi dzielnicowymi. W ciągu najbliższych kilku tygodni będziemy rozmawiać z reprezentantami krakowskich dzielnic, aby jeszcze lepiej wsłuchać się w potrzeby mieszkańców.

Zdjęcie Spotykamy się z dzielnicami

To właśnie radni dzielnicowi znają najlepiej potrzeby społeczności lokalnej. To do nich w pierwszej kolejności zwracają się mieszkańcy ze swoimi wnioskami czy uwagami. Regularne spotkania będą służyć poznaniu tych potrzeb oraz planowaniu działań, które będą najlepiej na nie odpowiadać podkreśla Magdalena Nowak-Obrzut, dyrektor Zarządu Dróg Miasta Krakowa.

Za nami dyskusja z przewodniczącymi dzielnicy I – Stare Miasto i III – Prądnik Czerwony. 14 marca rozmawialiśmy z radnymi z dzielnic: IV – Prądnik Biały i VI – Bronowice, 17 marca odwiedzili nas przewodniczący dzielnic: VIII – Dębniki, IX – Łagiewniki-Borek Fałęcki oraz X – Swoszowice. 21 marca rozmawialiśmy z reprezentantami dzielnic: XI – Podgórze Duchackie, XII – Bieżanów-Prokocim oraz XIII – Podgórze. Z kolei w piątek, 24 marca spotkaliśmy się z przewodniczącym dzielnicy XVIII – Nowa Huta. We wtorek, 28 marca 2023 r. – dyskutowaliśmy z przedstawicielami dzielnic XIV, XV, XVI i XVII.

 

DRUKUJ
POBIERZ