Spotkanie informacyjne – modernizacja ul. Potockiego

W czwartek, 1 grudnia 2022 r., w godz. 17:00-19:00 odbędzie się spotkanie informacyjne online, dotyczące modernizacji ul. Potockiego. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną opracowane do tej pory rozwiązania projektowe.

Zadanie polega na opracowaniu dokumentacji projektowej rozbudowy i przebudowy ul. Potockiego z zapewnieniem prawidłowych warunków odwodnienia i oświetlenia wraz z przekładkami kolidującego uzbrojenia oraz uzyskaniem decyzji administracyjnych warunkujących wykonanie zadania.

Do spotkania można dołączyć od godziny 17:00, klikając w link do zoom: https://bit.ly/spotkanie-Potockiego. Będzie ono również transmitowane na profilu facebook ZDMK.

Wstępne rysunki do opracowanej dokumentacji dostępne są na dedykowanej podstronie w ramach miejskiego serwisu Inwestycje w Krakowie: Modernizacja ul. Potockiego. Tu, do 8 grudnia 2022 r., za pośrednictwem formularza można zgłaszać uwagi i wnioski dotyczące planowanej modernizacji oraz wypowiedzieć się w sprawie proponowanych rozwiązań projektowych.

 

 

DRUKUJ
POBIERZ