Rozbudowa Wrony wkracza w kolejny etap

W dzielnicy Dębniki realizujemy inwestycję na ul. Wrony – ulica zostanie rozbudowana na odcinku od ul. Warchałowskiego do ul. Chlebicznej. Od poniedziałku (25 maja br.) odcinek ulicy Wrony od skrzyżowania z ul. Tretówka do skrzyżowania z ul. Kochmańskiego zostanie zamknięty dla ruchu, rozpocznie się jego przebudowa – pojawią się zmiany w organizacji ruchu.

W poniedziałek (25 maja br.) rozpocznie się przebudowa fragmentu ulicy Wrony, od skrzyżowania z Tretówką do skrzyżowania z Kochmańskiego – najpierw ruszą roboty związane z przebudową infrastruktury podziemnej. W związku z pracami obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu – pojazdy będą kierowane objazdem; przy ul. Tretówka pojawi się tymczasowa pętla autobusowa (dla komunikacji od ul. Skotnickiej); od strony ul. Prażmowskiego komunikacja zostanie utrzymana do pętli przy Szkole Podstawowej. Szczegóły dotyczące komunikacji miejskiej – w osobnym komunikacie Zarządu Transportu Publicznego. Po zakończeniu prac na odcinku od Tretówka do Kochmańskiego – w ramach tego samego zamknięcia, z lekką korektą – prace będą prowadzone na odcinku od Warchałowskiego do Tretówka (do grudnia br.).

 

 

Ulica Wrony – na odcinku od ul. Warchałowskiego do ul. Chlebicznej – zostanie kompleksowo odnowiona, pojawi się nowa nawierzchnia oraz obustronne chodniki. Koszt inwestycji to 16,9 mln zł. Rozbudowa rozpoczęła się w listopadzie ubiegłego roku i zgodnie z umową powinna zakończyć się w lutym 2023 r.

DRUKUJ
POBIERZ