Remont Nowohuckiej – wymiana nawierzchni na jezdni północnej

Remont ulicy Nowohuckiej rozpoczął się na początku lipca br. Prace są prowadzone na odcinku od mostu Nowohuckiego do skrzyżowania z ul. Saską. W środę, 19 sierpnia br. rozpoczęła się wymiana nawierzchni na jezdni północnej.

Ulica Nowohucka – na odcinku od mostu do skrzyżowania z ul. Saską – zyska nową nawierzchnię. Drogowcy zakończyli prace brukarskie oraz wymianę nawierzchni na jezdni południowej. Teraz pora na wymianę nawierzchni na jezdni północnej. Prace rozpoczęły się w środę, 19 sierpnia i potrwają do soboty, 22 sierpnia. Obecnie jezdnia północna ulicy Nowohuckiej jest zamknięta – ruch pojazdów odbywa się po jezdni południowej – po jednym pasie w każdym kierunku.

Dodatkowo, w przyszłym tygodniu planowane są prace na tarczy skrzyżowania od strony ul. Nowohuckiej (kierunek Czyżyny). Prace będą prowadzone w dniach od 24 do 28 sierpnia br.* w godz. 20:00-5:00. Roboty będą prowadzone pod ruchem.

Prace zakończą się po koniec sierpnia br., całkowity koszt to ok. 3,6 mln zł. Remont ulicy Nowohuckiej realizowany jest w cieniu prac jakie obecnie toczą się na samym moście Nowohuckim.

* Realizacja prac uzależniona od warunków pogodowych.

 

Galeria – Praca wre na Nowohuckiej

 

DRUKUJ
POBIERZ