Przegląd remontów w dzielnicach (29.04-05.05)

Przed nami długi weekend majowy. Sprawdźmy lokalizacje, w którym drogowcy działają a gdzie planują się pojawić.

Dzielnica XI – Podgórze Duchackie

W dzielnicy planowany jest remont ul. Nazaretańskiej (od ul. Tuchowskiej do budynku pod adresem Cechowa 100b). Rozpoczęcie prac planowane jest z końcem przyszłego tygodnia (6 maja). Roboty potrwają do końca czerwca br., a ich koszt to ok. 520 tys. zł. Będą obowiązywać zmiany w organizacji ruchu.

Dzielnica XII – Bieżanów-Prokocim

W dzielnicy, od wczoraj, 28 kwietnia drogowcy remontują chodnik na ul. Alberta Schweitzera – odcinek 120 m, od ul. Czerwiakowskiego w kierunku ul. Rydygiera – strona lewa. Prace potrwają do końca maja br., a ich koszt to ok. 75 tys. zł. Obowiązują lokalne zmiany w organizacje ruchu.

Dzielnica XVII – Wzgórza Krzesławickie

W dzielnicy w czwartek, 28 kwietnia ruszyły prace na ul. Obwodowej. Zadanie jest realizowane z Budżetu Obywatelskiego – Grębałów ul. Obwodowa remont nakładki asfaltowej wraz z wymianą krawężników od nr 17 do nr 35. W związku z robotami pojawią się zmiany w organizacji ruchu. Prace potrwają do końca maja br., ich koszt to 400 tys. zł.

Wyremontowany odcinek poprawi bezpieczeństwo oraz komfort poruszających się samochodami, rowerami i pieszych po ul. Obwodowej.

DRUKUJ
POBIERZ