Przegląd prac w dzielnicach (03-09.03)

Marzec w kalendarzu drogowców oznacza coraz więcej prac. Realizują zadania dofinansowane w ramach igrzysk europejskich, remontują też lokalizacje wskazane przez dzielnice. Sprawdzamy dla Was jakie większe oraz nowe zadania obecnie wykonują w terenie.

Dzielnica III – Prądnik Czerwony

Drogowcy pracują na ul. Sokołowskiego. Szczegóły opisaliśmy w artykule: Modernizacja ul. Sokołowskiego. Odnawiają również ul. Janickiego. O tym zadaniu pisaliśmy natomiast w Przeglądzie prac w dzielnicach (17-23.02)

Oba zadania realizujemy w ramach Programu modernizacji dróg i chodników dofinansowanego z rządowego Programu wsparcia przygotowań III Igrzysk Europejskich w 2023 r. w zakresie inwestycji infrastrukturalnych.

 

Dzielnica IV – Prądnik Biały

Ekipy kontynuują roboty na ulicach Jabłonnej oraz Batalionu “Skała” AK. Na poniedziałek, 6 marca 2023 r. zaplanowali z kolei rozpoczęcie remontu chodnika na ul. Legnickiej. Odnowią odcinek od ul. Grażyny do ul. Zgody (po stronie numerów parzystych). W trakcie robót – lokalne zwężenia na jezdni. Prace potrwają do 17 marca br., a ich koszt to ok. 100 tys. zł.

 

Dzielnica XII – Bieżanów-Prokocim

W dzielnicy XII drogowcy prowadzą obecnie prace brukarskie na ul. Leonida Teligi. Roboty potrwają do końca maja br. Szczegóły oraz zakres zadania opisaliśmy w Przeglądzie remontów w dzielnicach (03-09.02).

 

Dzielnica XVI – Bieńczyce

W Bieńczycach trwa modernizacja ul. Józefa Bogusza. Te prace zakończą się w połowie kwietnia br.

 

Dzielnica XVII – Wzgórza Krzesławickie

W dzielnicy XVII realizujemy sporo prac dofinansowanych w ramach igrzysk europejskich. Drogowcy pracują na ul. Obwodowej – w nadchodzącym tygodniu planują je sfinalizować. Roboty prowadzą również na ulicach: Głębinowej, Glinik oraz Geodetów.

 

Dzielnica XVIII – Nowa Huta

W Nowej Hucie ekipy działają na al. Róż oraz ul. Stalowej. Oba te zadania realizujemy w ramach Programu modernizacji dróg i chodników dofinansowanego z rządowego Programu wsparcia przygotowań III Igrzysk Europejskich w 2023 r. w zakresie inwestycji infrastrukturalnych.

 

DRUKUJ
POBIERZ