Program nakładkowy na 2021 rok

W tym roku na remonty ulic tzw. metodą nakładkową miasto przeznaczyło 21 mln zł. W pierwszej kolejności drogowcy planują wymianę nawierzchni na 33 ulicach/odcinkach ulic. W sumie do programu zostały zakwalifikowane 62 ulice/odcinki ulic. Pace ruszą wczesną wiosną, jak tylko pozwolą na to temperatury, a zakończą późną jesienią.

W pierwszej kolejności remonty nakładkowe ruszą na 33 ulicach/odcinkach ulic. W dzielnicy Podgórze (XIII), drogowcy pojawią się na: Węgierskiej (od Rękawka do B. Limanowskiego), al. gen. J. Skrzyneckiego (od Rydlówka do Rzemieślniczej), św. Benedykta (os Rękawka do B. Limanowskiego), Łutnia. Na Prądniku Białym (IV) na ul.: W. Łokietka (remont obejmie również fragment ulicy leżący w dzielnicy V), Zdrowej, W.E. Radzikowskiego. Na Krowodrzy (V) drogowcy będą pracować na ul.: Chocimskiej, Miechowskiej, L. Staffa.

W dzielnicy Swoszowice (X) remonty ruszą na ul.: Zakarczmie, Nad Fosą, Matematyków Krakowskich, J. i F. Sawiczewskich. Z kolei w dzielnicy Bieżanów-Prokocim (XII) na ul.: Wielickiej (lewy pas od Wolskiej do Wlotowej), D. Szymkiewicza czy Facimiech.

Drogowcy pojawią się na: al. J. Słowackiego (od wiaduktu 29 Listopada do Kamiennej, I); ul. Dobrej (III); ul. Balickiej (od Brzezińskiego w kierunku granicy miasta, VI); ul. Praskiej (VIII); Podmokłej (IX); ul. S. Stojałowskiego i Tuchowskiej (w dzielnicy XI); ul. Nastrojowej (XIV); ul. Budziszyńskiej (XV); ul. Ptaka i Złoczowskiej (w dzielnicy XVI); ul. Architektów i os. Na Stoku (w dzielnicy XVII); ul. Kontryma i Samostrzelnika (w dzielnicy XVIII).

 

 

 

DRUKUJ
POBIERZ