Prace serwisowe w Nowej Hucie

W dniach 28 marca – 10 kwietnia br. na torowisku od ronda Kocmyrzowskiego do ronda Hipokratesa realizować będziemy prace serwisowe – obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu.

W ramach prac na torowisku pojawi się podbijarka, której zadaniem będzie regulacja torów na odcinku od ronda Kocmyrzowskiego do D.H. Wanda. Na torowisku w ciągu ulicy Broniewskiego uzupełniony zostanie tłuczeń, z kolei na rondzie Hipokratesa planujemy wymianę nawierzchni stalowej torowiska.

W czasie trwania prac:

  • wyłączona zostanie komunikacja tramwajowa na odcinku Rondo Kocmyrzowskie – os. Piastów/Mistrzejowice (szczegóły w komunikacie Zarządu Transportu Publicznego);
  • nie będzie możliwości jazdy na wprost z ul. S. Mikołajczyka w ul. Obrońców Krzyża oraz skrętu w lewo z ul. A. Łopackiego w ul. Obrońców Krzyża;
  • wyznaczony zostanie objazd w kierunku ronda gen. Maczka.

 

 

W dniach 14-24 kwietnia br. planujemy prace serwisowe na rondzie Piastowskim – w związku z pracami również obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu – dotyczyć będą jedynie komunikacji miejskiej (wyłączona komunikacja tramwajowa do os. Piastów/Mistrzejowic). Szczegółowe informacje wraz z mapą opublikujemy w osobnym komunikacie.

DRUKUJ
POBIERZ