Prace przy wymianie schodów zgodnie z harmonogramem

Prace związane z wymianą schodów przebiegają zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. W ostatnich dniach zakończyliśmy etap demontażu starych schodów. Teraz przeprowadzamy dokładne pomiary pod proces montażu nowej konstrukcji.

Przestrzeń, która pozostała po rozbiórce schodów umożliwia nam wykonać precyzyjne pomiary przestrzeni, co będzie kluczowe w dalszym etapie – montażu schodów.

Nowe schody, które mają zostać zamontowane, są obecnie w transporcie. Ze względu na ich wysoką jakość oraz innowacyjność, zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowanym producentem na skalę światową, firmą o ugruntowanej pozycji, zlokalizowaną w Chinach. Nasze miasto zyska nie tylko estetycznie i funkcjonalnie odnowione schody, ale również rozwiązanie trwałe i bezpieczne dla wszystkich użytkowników.

Dokładamy wszelkich starań, aby prace przebiegały sprawnie i z minimalnymi utrudnieniami dla mieszkańców. Doceniamy Waszą cierpliwość i zrozumienie w czasie realizacji tego ważnego projektu, za wszelkie niedogodności przepraszamy. Będziemy na bieżąco informować o postępach robót i oczekiwanym terminie ich zakończenia.

Planowany harmonogram prac:

  • luty – kwiecień – prace rozbiórkowe i przygotowanie konstrukcji pod nowe schody,
  • kwiecień – maj – montaż nowych schodów,
  • maj – montaż zadaszenia.

Umowny termin zakończenia robót to 17 lipca br., a ich koszt to ponad 4,1 mln zł.

DRUKUJ
POBIERZ