Prace na Na Wierzchowinach, Sołtysowskiej, Sucharskiego i Kokotowskiej

W przyszłym tygodniu w związku z pracami prywatnych inwestorów na ul. Na Wierzchowinach oraz Sołtysowskiej – zmiany w organizacji ruchu. Na Sucharskiego i Kokotowskiej trwają roboty Wodociągów Miasta Krakowa – z końcem maja planowane na tych ulicach jednodniowe zamknięcia.

W dniach 16-17 maja na ul. Na Wierzchowinach inwestor prywatny będzie wykonywał przyłącza wodociągowe oraz kanalizacji sanitarnej do budynku na działce nr 55/2 obr. 9 Krowodrza (w rejonie skrzyżowania z ul. Doliny). Pojawią się zmiany w organizacji ruchu – zamknięcie jezdni oraz pobocza, dla pojazdów objazd ul.: Jesionową, Morelową oraz Doliny.

Na poniedziałek, 16 maja – zaplanowany jest start prac dewelopera na ul. Sołtysowskiej (w rejonie nowo wybudowanego ronda). Roboty w zakresie budowy chodnika oraz przebudowy zjazdu (ok. 65-metrowy odcinek) – na wysokości działek 97, 98, 99/1, 99/2 obr. 54 Nowa Huta realizowane będą przy lokalnym zwężeniu jezdni. Zakończenie prac planowane jest pod koniec czerwca br.

Na ul. Sucharskiego i Kokotowskiej trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej i wodociągowej (Wodociągi Miasta Krakowa). Obowiązują zmiany w organizacji ruchu, ale przejazd jest utrzymany. Na ul. Czarnochowickiej przy skrzyżowaniu z ul. Sucharskiego w dniu 23 maja (poniedziałek) planowane jest zamknięcie fragmentu ulicy. Z kolei na ul. Jasieńskiego przy skrzyżowaniu z ul. Kokotowską zamknięcie jej fragmentu planowane jest 27 maja (piątek).  Dojazd do posesji zostanie zachowany.

DRUKUJ
POBIERZ