Nocna wymiana nawierzchni na ul. por. Halszki

Jeszcze nim rok akademicki rozpocznie się na dobre, drogowcy wykorzystają sprzyjającą aurę i wymienią nawierzchnię jezdni na fragmencie ul. por. Halszki. Prace będą realizowane nocami. Rozpoczną się w piątek (1 października), a zakończą w poniedziałek o świcie (4 października).

Prace na fragmencie ul. por. Halszki  ruszyły na początku sierpnia, w pierwszej kolejności remontowane były zatoki autobusowe. Teraz czas na nawierzchnię, drogowcy nocami będą pracować na odcinku od skrzyżowania z ul. Marii i Bolesława Wysłouchów do boiska przy szkole, za skrzyżowaniem z ul. Franciszka Bujaka.

Prace zostały podzielone na trzy etapy:

  • 1 etap, noc z 1 na 2 października – w godz. od ok. 21.00 do 5.00 zostanie wyłączony ruch pojazdów na skrzyżowaniu ul. Halszki i Bujaka.
  • 2 etap, noc z 2 na 3 października – w godz. od ok. 21.00 do 5.00 zostanie wyłączony ruch pojazdów na skrzyżowaniu ul. Halszki i Wysłouchów.
  • 3 etap, noc z 3 na 4 października – w godz. od ok. 21.00 do 5.00 zostanie wyłączony ruch pojazdów na skrzyżowaniach ul. Halszki z ul. Bujaka i Wysłouchów.

Szczegóły dotyczące funkcjonowania komunikacji miejskiej – w komunikacie Zarządzie Transportu Publicznego.

DRUKUJ
POBIERZ