Częściowe otwarcie dla ruchu pojazdów

Dobre wieści dla kierowców, spora część rozbudowanej ul. Igołomskiej zostanie oddana dla ruchu pojazdów. Dwa pasy w obu kierunkach będą dostępne od wtorku, 29 listopada. Prace związane z przygotowaniem jezdni będą toczyć się w nocy, z 28 na 29 listopada (z poniedziałku na wtorek).

Dzisiejszej nocy, w godz. 21.00-7.00 wdrażana będzie organizacja ruchu, która pozwoli na otwieranie kolejnych odcinków jezdni ul. Igołomskiej – zostanie uruchomionych siedem sygnalizacji świetlnych, odsłonięte będzie oznakowanie pionowe.

Kierowcy, od wtorku, 29 listopada dwoma pasami ruchu w obu kierunkach będą mogli poruszać się na ul. Igołomskiej, na odcinkach pomiędzy: Wyciąską a Brzeską oraz Giedroycia i Cementową.

Na odcinku Igołomskiej od Cementowej do Wyciąskiej – ruch jak dotychczas. O otwarciu tego fragmentu dla ruchu poinformujemy w osobnym komunikacie.

 

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

DRUKUJ
POBIERZ