Awaryjna naprawa nawierzchni na Powstańców Wielkopolskich

Dziś, 29 listopada, ok. godz. 21.00 rozpocznie się awaryjna naprawa jezdni na fragmencie ul. Powstańców Wielkopolskich. Prace, przez kilka dni, na odcinku od wyjazdu z terminalu autobusowego Podgórze SKA do skrzyżowania z ul. Limanowskiego będą realizowane nocami.

Na ul. Powstańców Wielkopolskich – na odcinku od wyjazdu z terminalu autobusowego Podgórze SKA do skrzyżowania z ul. Limanowskiego – wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni. Będą obowiązywać zmiany w organizacji ruchu.

Plan prac:

– noc z 29 na 30 listopada (w godz. 21.00-5.00) – frezowanie nawierzchni asfaltowej na całej powierzchni,

– noc z 30 listopada na 1 grudnia (w godz. 21.00-5.00) – ułożenie nawierzchni asfaltowej na dwóch prawych pasach jezdni, brak możliwości skrętu w ul. Bolesława Limanowskiego, dojazd do ul. Limanowskiego poprzez ul. Klimeckiego i Zabłocie,

– noc z 1 na 2 grudnia (w godz. 21.00-5.00) – ułożenie nawierzchni asfaltowej na środkowym pasie,

– noc z 3 na 4 grudnia (w godz. 21.00-5.00) – ułożenie nawierzchni asfaltowej na dwóch lewych pasach jezdni, brak możliwości skrętu w ul. Wielicką, dojazd do ul. Wielickiej poprzez ul. Limanowskiego, Na Zjeździe, Solną, Limanowskiego.

W trakcie prac zamknięte przejście dla pieszych po wschodniej stronie skrzyżowania, ruch pieszych skierowany na przeciwną stronę skrzyżowania.

Prace w obrębie przystanku autobusowego Podgórze SKA 05 rozpoczną się po godzinie 23.30.

 

Koszt prac ok. 400 tys. zł.

DRUKUJ
POBIERZ