Komunikat archiwalny

Zamknięcie skrzyżowania ul. Siewnej, Bociana i Jabłonnej: od 5 marca zmiany w komunikacji

W związku z koniecznością zamknięcia skrzyżowania ul. Siewnej, Bociana i Jabłonnej, z powodu prowadzonego remontu nawierzchni, od 5 marca (sobota) na okres około miesiąca, wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Zamknięcie skrzyżowania ul. Siewnej, Bociana i Jabłonnej: od 5 marca zmiany w komunikacji
Fot. Wiesław Majka
  • linia 164 - będzie kursować na skróconej trasie Piaski Nowe - Siewna Wiadukt. Przystanek końcowo-początkowy Siewna Wiadukt zlokalizowany zostanie po zawróceniu na rondzie w istniejącej zatoce przystankowej na początku ul. Mackiewicza;

 

  • linia 503 - będzie kursować na skróconej trasie Nowy Bieżanów Południe - Siewna Wiadukt (powrót ul. Pachońskiego, Górnickiego, Siewna). Przystanek końcowo-początkowy Siewna Wiadukt zlokalizowany zostanie po skręcie w lewo z ul. Mackiewicza w istniejącej zatoce przystankowej na początku ul. Pachońskiego. Na trasie objazdowej autobusy linii 503 nie będą zatrzymywać się na istniejącym przystanku „Siewna”. Wyznaczony zostanie przystanek przelotowy „Siewna Wiadukt” w istniejącej zatoce przystankowej na początku ul. Mackiewicza.

       

Przystanki „Górka Narodowa” oraz „Bociana” na czas prowadzonych prac zostaną zawieszone.

Przepraszamy za utrudnienia!

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków