„7 Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom”.

W dniu 01.09.2018r. na terenie Miasta Krakowa będzie odbywała się impreza biegowa pod nazwą „7 Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom”.

 „7 Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom”.
Fot. fundacjatesco.pl
  • Trasa biegu:

Bulwar Inflancki, kładka O. Bernatka, ul. Nadwiślańska (chodnik i ścieżka rowerowa), Bulwar Podolski, ul. Rollego (chodnik i część jezdni od strony rz. Wisły), Most Retmański (chodnik i część jezdni od strony rz. Wisły), ul. Ludwikowska (chodnik i część jezdni od strony rz. Wisły), Bulwar Wołyński, Bulwar Poleski, ul. Tyniecka, ul. Zielińskiego (chodnik), Most Zwierzyniecki (chodnik), ul. Malczewskiego, ul. Zaścianek, ul. Królowej Jadwigi, al. Focha (deptak), al. 3-go Maja (deptak) ul. Piastowska  chodnik i zatoka postojowa), ul. Na Błoniach, al. Focha (deptak), al. 3-go Maja (deptak)

  • W związku z ww. biegiem pomiędzy godz. 12.00 a godz. 14.15 wystąpią  utrudnienia w ruchu drogowym na wyżej wymienionej trasie (w rejonie Błoń w związku z imprezami towarzyszącymi utrudnienia w godz. 9.00-15.00):
  • zostaną zamknięte drogi (odcinki dróg) będące trasą biegu na czas przebiegnięcia uczestników imprezy;
  • na ul. Malczewskiego na odcinku od ul. Księcia Józefa do ul. Wodociągowej ruch pojazdów będzie możliwy wyłącznie w kierunku ul. Wodociągowej (z wyłączeniem autobusów KMK które będą jeździły w obu kierunkach). Objazd od Kopca Kościuszki do ul. Księcia Józefa ul. Wodociągową;
  • zostanie zamknięta Al. Focha (na wysokości Mostu na Rudawie ), zalecane objazdy:

            do ul. Królowej Jadwigi od strony Al. Mickiewicza: Al 3-go Maja i ul. Piastowską;

            do Al. Mickiewicza od strony ul. Królowej Jadwigi: ul. Piastowską i ul. Reymonta;

  • wyłączne zostaną drogi dla rowerów na Bulwarach Wiślanych, Kładce O. Bernatka, Al. 3-go Maja i Al. Focha;
  • zostanie zamknięty wlot ul. Księcia Józefa od centrum na skrzyżowanie ul. Księcia Józefa, ul. Malczewskiego, Most Zwierzyniecki (objazd pod Mostem Zwierzynieckim – dopuszczony będzie skręt w lewo w kierunku Bielan );
  • ruch pieszy na przecięciach z trasa będzie regulowany przez służby porządkowe;
  • na odcinkach ulic: Rollego, Ludwinowskiej, Malczewskiego, (obustronnie pomiędzy ul. Księcia Józefa a ul. Zaścianek ) oraz w zatoce parkingowej na ul. Piastowskiej ( przyległej do Błoń) będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się pojazdów.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków