Nowohuckie ulice do remontu

Większość tegorocznych remontów ulic w Nowej Hucie zostało zrealizowanych w pierwszym półroczu 2016r. Podajemy jeszcze kilka lokalizacji, w których prace będą kontynuowane w najbliższym czasie.

Nowohuckie ulice do remontu
Fot. ZIKiT

W pierwszym półroczu 2016 r. udało się wyremontować się kilka odcinków na ul. Kocmyrzowskiej: od ul. Stadionowej do ul. Nad Dłubnią, od ul. Darwina do ul. Jarzębiny, na wysokości ul. Architektów oraz od ul. Luborzyckiej do granic miasta. Remonty przeprowadzone zostały także na ulicach: Kupały, Mikołajczyka, Jancarza, Węgrzynowickiej, Nad Dłubnią, Wiślickiej.

Ulice do remontu w Nowej Hucie wytypowały także rady dzielnic. Z tej listy zostały wyremontowane następujące ulice: Cedyńska, Kruszwicka, Zakole, Morstina i Kalwińska.

W tym roku planowane są jeszcze prace na ul. Dmowskiego,  na al. Andersa od ul. Czuchajowskiego do Placu Centralnego (remont nawierzchni jezdni wraz z przyległymi parkingami) oraz na skrzyżowaniu ulic Bora Komorowskiego, Wiślickiej i Okulickiego (remont nawierzchni). Trwają również prace konserwatorskie i naprawcze murków nowohuckich na os. Centrum A 2 i 3 oraz przy od. Zgody 7, w ramach których naprawiane są także zniszczone chodniki w sąsiedztwie.

 

 

Tagi: ZIKiT, remonty

Pokaż metkę
Autor: ZIKiT
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków