Remontujemy chodniki

Obecnie trwają prace w kilkunastu lokalizacjach i już wkrótce mieszkańcy różnych dzielnic zyskają kolejne kilometry wyremontowanych chodników. Odcinki, na których wymieniana jest nawierzchnia, wytypowali mieszkańcy, radni dzielnicowi i inspektorzy ZIKiT. Przepraszamy za chwilowe utrudnienia! Wykonawcy dokładają wszelkich starań, aby prace zakończyły się jak najszybciej.

Remontujemy chodniki
Fot. ZIKiT

Aktualnie remontowany jest m.in. chodnik na ul. Heltmana (3400 m kw.) oraz przy ul. Mitery w Dzielnicy XIII (860 m kw.). Mieszkańcy Podgórza zauważą także poprawę na ul. Okólnej (400 m kw.), ul. Jerzmanowskiego (tutaj remontowane są schody), ul. Wysłouchów (420 m kw.) i ul. Heila (1400 m kw.).

Trwają również prace na ul. Podchorążych - od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Głowackiego (1000 m kw.), na ul. Mirowskiej (remont ciągu pieszo-rowerowego od ul. Orlej do Mostu nad Sanką), ul. Salwatorskiej – od ul. Filareckiej do Kraszewskiego (400 m kw.) oraz na ul. Kapelanka, gdzie chwilowe utrudnienia dla pieszych i rowerzystów powoduje naprawa ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od ul. Słomianej do Brożka.

Przypominamy, że jesteśmy otwarci na uwagi mieszkańców dotyczące stanu zachowania dróg i chodników w Krakowie. Wszelkie uwagi można zgłaszać telefonicznie pod numerem telefonu 12 616 75 55, który czynny jest przez całą dobę. Zachęcamy także do zgłaszania inicjatyw obywatelskich, które zyskały poparcie wśród innych mieszkańców i radnych dzielnicy. Jak zgłosić swój pomysł do ZIKiT-u, podpowiadamy tutaj: http://zikit.krakow.pl/vademecum_zikit/202988,artykul,-_jak_zglosic_swoj_pomysl_.html

 

 

 

Tagi: ZIKiT, remonty

Pokaż metkę
Autor: ZIKiT
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków