Pokonaj korki i przyjedź do sklepu autobusem

Bonarka City Center, Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu oraz  Mobilis Group – dali odpór drogowym korkom i rozpoczęli dziś akcję „Bus to luz – bilet za jeden paragon”. Jej zasady zostały zaprezentowane podczas briefingu prasowego na przystanku autobusowym przy wejściu do centrum handlowego od ulicy Kamieńskiego.

Pokonaj korki i przyjedź do sklepu autobusem
Fot. ZIKiT

Przekaz jest prosty: nie psuj sobie humoru stojąc w korku, w dodatku siedząc w samochodzie w pojedynkę, tylko przesiądź się do komunikacji miejskiej. Zachętą jest akcja paragonowa, która rusza dziś (13 czerwca) i potrwa do 1 lipca. Bonarka rozda podczas niej 1500 jednodniowych biletów autobusowych, w zamian za okazanie paragonu za zakupy o wartości co najmniej 30 zł (nie dotyczy hipermarketu Auchan). Paragony na bilety można zamieniać w punkcie informacyjnym.

– Zachęcamy pasażerów do korzystania z miejskiego transportu, aby w ten sposób przyczynić się do rozładowania korków, które są konsekwencją robót drogowych w mieście, w tym także w sąsiedztwie naszego centrum – tłumaczy Iwo Knopik, kierownik ds. marketingu w firmie TriGranit Corporation, zarządcy Bonarka City Center.

– Komunikacja miejska to w tym momencie najbardziej efektywny środek transportu w Krakowie – podkreśla Łukasz Franek, zastępca dyrektora ZIKit ds. transportu. – Będziemy zachęcać również inne centra handlowe do takich działań.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest w punkcie informacyjnym oraz na stronie internetowej centrum (bonarkacitycenter.pl).

 

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Piotr Hamarnik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków