Masz pytania? Czekamy na Ciebie w punkcie ZIKiT!

Szukasz informacji o remontach drogowych w Krakowie? Nie wiesz jak poruszać się po mieście w czasie ŚDM? Masz pytania dotyczące komunikacji, a może chcesz złożyć pismo na dzienniku podawczym ZIKiT? Wszystkie te sprawy można załatwić za jednym razem odwiedzając Punkt Informacji dla Mieszkańców w przejściu podziemnym przy Placu Bohaterów Getta. Punkt został niedawno zmodernizowany, a jutro każdy, który do nas zajrzy, otrzyma drobny upominek.

Masz pytania? Czekamy na Ciebie w punkcie ZIKiT!
Fot. ZIKiT

Punkt przy Pl. Bohaterów Getta czynny jest w następujących godzinach: poniedziałki, środy, czwartki, piątki – godz. 8.00-12.00, we wtorki w godz. 13-17. Oprócz odnowionego wnętrza, nowością jest także to, że teraz w tym miejscu można złożyć pismo na dzienniku podawczym, bez konieczności dojazdu do ZIKiTu na ul. Centralnej 53.

To kolejne miejsce w Krakowie, dzięki któremu staramy się być bliżej krakowian. Pod koniec ubiegłego roku został otwarty Punkt Informacji dla Mieszkańców na Rondzie Mogilskim, czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 - 17.00. W najbliższych dniach ruszy natomiast odnowiony punkt przy ul. Pawiej, tak aby wygodniej mogli do nas dotrzeć mieszkańcy z różnych rejonów miasta.

Przypominamy także, że ZIKiT zaprasza na popołudniowe dyżury informacyjne osoby, które chcą prowadzić w Krakowie inwestycję. Czekamy na mieszkańców w każdy poniedziałek w godz. 15.30 – 17.00 w siedzibie Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, przy ul. Centralnej 53. W tym czasie dyżurują z ramienia ZIKiT : zespół warunków i zespół uzgodnień. Dyżurujący inspektorzy zajmują się takimi sprawami jak np.  przebudowa układu drogowego, odwodnienie czy uzbrojenie terenu, obsługa komunikacyjna terenów w Krakowie.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Piotr Hamarnik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków